Inesa Abolevič Pradinio ugdymo mokytoja aukštasis Mokytoja metodininkė
Žana Dainovska Pradinio ugdymo mokytoja aukštasis Mokytoja metodininkė
Gražina Klenovska Pradinio ugdymo mokytoja aukštasis Mokytoja metodininkė
Lijana Martinkevič Pradinio ugdymo mokytoja aukštasis Mokytoja metodininkė
Valentina Pucetienė Pradinio ugdymo mokytoja aukštasis Vyresnioji mokytoja
Leokadija Skaržinska Pradinio ugdymo mokytoja aukštasis Vyresnioji mokytoja
Honorata Šapelienė Pradinio ugdymo mokytoja  aukštasis Vyresnioji mokytoja
Žaneta Viazinina Pradinio ugdymo mokytoja aukštasis Mokytoja metodininkė
Rima Pūrienė Lietuvių kalbos mokytojas aukštasis Mokytoja metodininkė 
Marta Klementovič Lietuvių kalbos mokytoja aukštasis Mokytoja
(vaiko priežiūros atostogose)
Kristina Taraškevič Anglų kalbos mokytoja aukštasis Mokytoja
Tereza Vorobej Tikybos mokytoja aukštasis Mokytoja
Danutė Rodz Muzikos mokytoja aukštasis Mokytoja metodininkė
Anželika Djakovska Logopedė aukštasis Vyresnioji logopedė
Tereza Vorobej Logopedė aukštasis Logopedė
Ala Chalecka Psichologė aukštasis III kategorija 
Joanna Avgul Bibliotekininkė aukštasis Mokytoja
Lilija Makovska Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo  mokytoja aukštasis  Mokytoja metodininkė
Jelena Mikilevičienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis Vyresnioji mokytoja
Irina Sevostjanova Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštesnysis Mokytoja
Irena Biveinienė Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštesnysis Vyresnioji mokytoja
Olga Aleksandra Stankevič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis Vyresnioji mokytoja
Božena Sergevič Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo  mokytoja aukštasis neuniversitetinis   Mokytoja metodininkė
Julita Cholomaj Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis neuniversitetinis   Mokytoja
Audika Laurutė- Mitrofanova Meninio ugdymo mokytoja aukštasis Vyresnioji mokytoja
Ana Tomaševič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis Vyresnioji mokytoja
Ernesta Mikulevič Ikimokyklinio ugdymo  mokytoja aukštasis neuniversitetinis Mokytoja
Alina Leonova Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis neuniversitetinis Mokytoja
Renata Gilevska Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis neuniversitetinis Mokytoja
Jolanta Simanovič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis  Mokytoja 
Edita Jablonska Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis neuniversitetinis Mokytoja
(vaiko priežiūros atostogose)
Teresa Volkovickaja Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštesnysis Mokytoja
Elena Vachovič-Liackaja Lietuvių kalbos mokytojas aukštasis Mokytoja 
Jolanta Veromej Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis Mokytoja
Loreta Rimko Ikimokyklinio ugdymo mokytoja aukštasis neuniversitetinis Mokytoja
Danuta Rakmančikienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Liucija Macejevskaja Pradinio ugdymo mokytojo padėjėja
Ana Siavris Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Inga Valiukevičienė Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Ilona Ivanovienė Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Danuta Drazdova Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Teresa Ščensnovič Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Malgožata Kežun Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Janina Dzimera Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja