Naujienos

Rugsėjo 10 d. Vilniaus Žaliakalnio darželyje-mokykloje iškilmingai atidarytas naujas ir modernus sporto aikštynas, dovanotas Vilniaus miesto savivaldybės.

Šventiniame renginyje dalyvavo garbingi svečiai – Vilniaus miesto vicemerė Donalda Meiželytė, Sporto ir sveikatingumo skyriaus vyriausiasis specialistas Marius Labanauskas, vicemerės patarėja Renalda Rutkauskaitė-Preskienienė.

Naujasis sporto aikštynas – tai investicija į mūsų vaikų ateitį ir sveikatą. Ši puiki naujovė ne tik praturtins mūsų ugdymo procesą, bet ir suteiks vaikams dar daugiau erdvės judėti, žaisti ir augti sveikiems bei aktyviems.

Tariame didelį AČIŪ Vilniaus miesto savivaldybei!